
Набір для творчості, дитячий набір намистин для виготовлення прикрас з аксесуарами
500 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 131-81-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір для творчості, дитячий набір намистин для виготовлення прикрас з аксесуарами
До набору входить;
-24 відділення з літерами
-намистини та великий бісер
-леска
-ножиці
-колірна мотузка
-шармики
-кольорова блискавка
Розмір набору 20х20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/упаковка
