Сімейний надувний басейн Морської 305*183*56 см з надувними бортами і жорстким дном.Прозорі стіни басейну, покриті малюнком на морську тему.Клапан для швидкого зливу води.Характеристики басейну:Розміри - довжина 305 см, ширина 183 см, висота бортиків 56 див. Об'єм при заповненні на 80% - 999 літрів. Зручний зливний клапан.Вага - 7.4 кг Товщина вінілу - 0,32 мм У комплект входять: сімейний басейн з надувними бортами і жорстким дном INTEX 58485 серії "Swim Center Tropical Reef Family Pool", ремонтний комплект, фірмова упаковка.Насос для накачування виробу повітрям купується окремо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 305 см |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 183 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

