Кубик Рубіка 2x2 MoYu MF2S - недорога, але якісна двійка від Moyu. Цей кубик володіє чудовими характеристиками. Обертання відбувається дуже плавно і м'яко. Показник кута різання на рівні дорогих кубів.
Кубик Рубіка 2x2 MoYu MF2S по достоїнству оцінить кожен. Підійде для швидкісної збірки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

