Кубик Рубіка 5х5 MoYu YJ Rui chuang - новинка серед бюджетних кубиків 5х5 від всесвітньо відомого бренду MoYu. Відмінною особливістю цього куба є дуже якісне виконання, новий механізм, плавність ходу і можливість добре зрізати кути.
Серія головоломок Rui підійде для любителів і тих, хто тільки починає знайомство з головоломками. Кубик Рубіка відмінна гра для тренування пам'яті і розвитку моторики рук, а ще це дуже гарний і корисний подарунок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoYu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 6.3 см |
| Довжина | 6.3 см |
| Ширина | 6.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

