Кубик Рубіка 4х4 MoYu YJ Su Rui - бюджетна серія головоломок Rui від виробника MoYu. Кубик Рубіка 4х4 виконаний з якісного пластика з яскравою і красивою кольоровою схемою. Підійде в якості першого кубика 4х4 для новачків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 6.2 см |
| Довжина | 6.2 см |
| Ширина | 6.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



