Кольоровий кубик від компанії Duke. Швидкий, контрольований, ріже кути, достатні для швидкісної збірки.
Варто відзначити, що цей кубик виконаний з кольорового пластику (без наклейок), тому прослужить довго.
Відмінний вибір для спидкубера!
Характеристики:
Вага: 92 гр.
Розміри: 56x56x56 мм.
Виробник: Duke
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Класичний |
| Розміри | |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

