
На даний товар діє акція! При замовленні по телефону і оплаті товару на карту, знижка 10%!
Нова машинка Champions Max отримала приголомшливий дизайн, нові колеса для переміщення у всіх напрямках і звичайно ж управління за допомогою жестів.
Зустрічайте нову радіокеровану машинку перевертиш Champions Max. Нова модель стала ще агресивнішою, отримала дві яскравих розмальовки і звичайно ж нові колеса, на яких машинка здатна рухатися вбік, дрифтить, танцювати і навіть крутитися на місці. На догоду сучасним тенденціям до стандартного пульта управління додався браслет, який досить одягнути на руку і машинка почне управлятися за рахунок руху рук. Саме такий тип управління дуже подобається дітям. Кожен рух руки відповідає певним напрямом руху машинки.
Додатково до всього машинка перевертиш Champions Max має звукові ефекти, музичне супровід ігрового процесу і світлові ефекти. У комплекті з машинкою крім двох пультів управління Ви знайдете акумулятор для самої машинки і два зарядних проводу, за допомогою яких Ви з легкістю зможете зарядити машинку і браслет.
Світлові ефекти: Є;
Звукові ефекти: Є;
Управління жестами: Є;
Привід: На 4 колеса;
Тип живлення: Акумулятор (в комплекті);
Час зарядки: 3 години;
Час роботи: до 30 хвилин;
Захист від вологи: Немає;
Вікові обмеження: від 6 років;
Зарядний пристрій: Є;
Дальність дії пульта: до 30 метрів;
Масштаб: 1:14;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JZL |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Червоний |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Розміри | |
| Висота | 9.5 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 1 999 ₴



