Дитячий графічний планшет для малювання зі стілусом "10 28х18см рожевий"
Малює райдужним кольором!
Не знаєте що подарувати дитині на свято.
Шукаєте цікавий подарунок для дитини?
Унікальний планшет чудово подарунок, який надовго займе як будь-яку дитину, так і підійде для спільної творчості дітей та батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10" |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴

