Сточування кігтів - природна потреба котів і кішок. Для того щоб для цих цілей не використовувалися меблі, стіни, в будинку необхідно мати спеціальну ганчірку - кігтеточку. Дана кігтеточка поєднує в собі кілька функцій: - кігтеточка - лежак - іграшка, при цьому завдяки стильному дизайну та компактному розміру вона впишеться в будь-який інтер'єр. Така кігті дуже сподобається активним котам, так як поєднує в собі і можливість пограти, і поточити кігті, і відпочити. Як лежак така кігтеточка буде дуже комфортна завдяки даху, який дає коту відчуття захищеного простору. Розмір кігтеточки 40 х 40 х 40 см, на одному стовпчику закріплена ганчірка із джгута. Нижній ярус - лежак з дуже приємної на дотик тканини. Для розваги є іграшка на шнурку. Конструкція кігтеточки проста, вона легко збирається та розбирається.
Характеристики кігтеточки:
Колір зелений
Функції: кігтеточка, лежак.
Країна виробник – Україна. Ручна робота!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Зелений |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









