Дитячий конструктор A-Toys мікс 1280 деталей елемента. Дуже цікавий розмір кубиків-блоків, вони трохи більші, ніж аналоги.
Конструктор — одна з найпопулярніших іграшок серед дітей різного віку. Адже це не тільки захоплива гра, а також корисні розвивальні та навчальні предмети. Можна сконструювати автомобіль, будиночок, космічний корабель і вивчити складання та дроби!
У наборі 1280 найцікавіших різноманітних деталей.
Платформи з колесами — взагалі знахідка. Можна побудувати автомобіль, поїзд або літак. А ще платформа знадобиться під час конструювання роботів.
Розмір паковання 47х24х10см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 1280 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/упаковка

