
Свічки ароматизовані у формі серця в наборі 24 шт у металевих підсвічниках
21 ₴
Мінімальне замовлення — 24 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 131-81-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ароматизовані декоративні свічки у формі серця створені для романтичної атмосфери та святкового декору. Компактний розмір і класичний червоний колір роблять їх доречними для Дня закоханих, весіль, побачень, фотосесій та оформлення інтер’єру. Свічки встановлені в металеві підсвічники, зручні у використанні та безпечні для поверхонь.
🍓 форма - серце
🍬 тип - ароматизовані свічки
📦 кількість в упаковці - 24 шт
📐 розмір однієї свічки - 4 × 4 см
📦 розмір упаковки - 27 × 18 × 5 см
🔥 підсвічник - металевий
🎁 призначення - декор, романтичні події, подарунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Червоний |
| Кількість свічок в наборі | 24 шт. |
| Наявність підставки | 24 шт. |
| Діаметр свічки | 40 мм |
| Ширина свічки | 40 мм |
| Глибина свічки | 40 мм |
| Висота свічки | 40 мм |
| Подарункова упаковка | Так |
| Гравіювання | Так |
| Напис | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴
- Мінімальне замовлення: 24 шт.
